>
  •  info[at]tahacharity.ir
  •  43327826- 066
عید بندگی همراه با فرشتگان خیریه طاها

عید فطر عید بندگی خداوند است و موسسه خیریه طاها ضمن آرزوی قبولی طاعات شما مردم نیکوکار؛ انتظار دارد که این عید بندگی همراه با فرشتگان طاها جشن گرفته شود. 

عید سعید فطر یکی از مهم‌ترین عیدها و جشن‌های ما مسلمانان است که باید به کمک و یاری نیازمندان و فقیران بشتابیم و لبخند و شیرینی این روز را با یکدیگر تقسیم کنیم.روز اول ماه شوال روز عید فطر است و پرداخت زکات فطره یا فطریه در این روز بر هر مسلمانی واجب است و چه خوب است که این فطریه را به نیازمندان آبرومند و افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی و موسسات خیریه هدیه کنیم تا شیرینی و شادی آن را به نوعی برای خود داشته باشیم.

زکات فطره بر تمام کسانی که قبل از غروب شب عید فطر بالغ و عاقل و غنی باشند، واجب است؛ یعنی باید برای خودش و کسانی که نان خور او هستند، هر نفر به اندازه یک صاع (به طور تقریبی ۳ کیلوگرم) از آنچه غذای نوع مردم آن محل است، اعم از گندم، جو، خرما، برنج یا ذرّت و مانند اینها به مستحق بدهد و اگر پول یکی از اینها را بدهد کافی است.

طبق نظر فقها اگر فردی تنها در زمان افطار شب عید فطر مهمان دیگری باشد، فطریه او بر عهده خودش است.

عید فطر از پشتوانه دینی و مذهبی برخوردار بوده و همراه با شادمانی و نشاط است؛ مسلمانان در این روز پس از یک ماه روزه داری در ماه مبارک رمضان و راز و نیاز با خدای متعال و پیروزی بر هوای نفس خود و عفو و گذشت از گناهان، از خدا عیدی می‌گیرند.

این عید در واقع جشنی باشکوه برای مردان و زنان مؤمنی است که توانسته اند در ماه مبارک رمضان بندگی خالصانه خود در پیشگاه خدای یکتا آن هم به زیباترین و کامل‌ترین شکل تجلی سازند و به فطرت الهی انسانیت پیدا کنند و می‌طلبد با پرداخت فطریه به نوعی شیرینی این پیوند عبادی را با روابط اجتماعی و کمک به افراد نیازمند برای خود دو چندان کنند.

عید سعید فطر فرصتی است تا علاوه بر تداوم دستاوردهای شیرین معنوی از ماه مبارک رمضان به مسائل اجتماعی از جمله کمک به همنوع پرداخت که این امر خود به ارتقا، پیشرفت و انسجام جامعه اسلامی کمک می‌کند و هویت دینی افراد را تقویت می بخشد.

سال 1400 میزان فطریه هر نفر 21000 تومان تعیین گردیده است. روزه داران عزیز در صورت تمایل به پرداخت فطریه به فرشتگان طاها می توانید به حساب موسسه خییه طاها به شرح زیر واریز کنید:

 

شماره کارت موسسه : 6104337977639028

شماره حساب موسسه : 224500505

 

 

  • اخبار
  • مناسبت ها
  • مقالات

باورهای موسسه

تیم ما حرفه ای ترین تیم در بین موسسات نگهداری از افراد خاص است. تیم ما حرفه ای ترین تیم در بین موسسات نگهداری از افراد خاص است..

ماموریت موسسه

محیط مراقبت و نگهداری موسسه به مدد برخورداری از امکانات رفاهی و بهداشتی محیطی دلپذیر برای مددجویان بوده و در کنار یکدیگر در این محیط احساسا آرامش دارند.

چشم انداز موسسه

تیم ما شفاف ترین تیم در بین موسسات نگهداری از افراد خاص است شفافیت در خدمات و عملکرد مالی سرلوحه کار تیم موسسه است...

منشور اخلاقی موسسه

موسسه خیریه طاها از ویژه گی های بسیاری از جمله ......... برخوردار است این ویژگیها موسسه را به یک مرکز حرفه ای ت.

مجوز رسانه های دیجیتال

logo-samandehi

درباره موسسه خیریه طاها

 

موسسه خیریه طاها با هدف نگهداری و توانبخشی معلولان ذهنی دختر بالای چهارده سال از سراسر استان لرستان در سال 1379 در الیگودرز تأسیس شده است. موسسه خیریه طاها تحت نظارت سازمان بهزیستی استان لرستان و از طریق هیئت امنا اداره و سرپرستی می شود.

موسسه خیریه طاها در زمینی بالغ بر هکتار و در چند بخش شامل بخش اداری، بخش درمانی، بخش رفاهی و تاسیسات انبار و سردخانه به شرح زیر احداث و توسعه یافته است.

خدمات موسسه خیریه طاها عبارتند از :

  • نگهداری دختران کم توان ذهنی
  • ارائه خدمات درمانی به آنها
  • ارائه خدمات تفریحی و اردویی به آنها

راه های تماس با موسسه خیریه طاها

برای تماس با موسسه خیریه طاهای الیگودرز راه های تماس متفاوتی وجود دارد که میتوانید از این روشها با ما در تماس باشید.

آدرس ایمیل موسسه : info[at]tahacharity.ir
شماره تماس موسسه : ۶۶۰۵۴۸۲۴-۰۶۶
آدرس سایت رسمی موسسه : www.tahacharity.ir

حمایت از موسسه خیریه طاها

خیر گرامی 

برای حمایت از موسسه خیریه طاهای الیگودرز تنها مرکز نگهداری و توانبخشی 110 دختر معلول ذهنی، روش های متفاوتی وجود دارد که میتوانید از این روشها ما را حمایت کنید.

شماره کارت موسسه : 6104337977639028
شماره حساب موسسه : 224500505

تحویل دارو، مواد غذایی و تجهیزات مورد نیاز به صورت حضوری

ارسال دارو، مواد غذایی و تجهیزات مورد نیاز از طریق پست به آدرس موسسه

آدرس: کمربندی جنوبی الیگودرز- کیلومتر 3 جاده سنج موسسه خیریه طاها  

تلفن:   43327826- 066

 

 

 

آدرس سایت رسمی موسسه : www.tahacharity.ir

تنظیمات قالب پلاس

رنگ ها

برای هر رنگ ،پارامتری وجود دارد که در زیر آمده است :
Blue Red Oranges Green Purple Pink

بدنه ی قالب

رنگ پس زمینه
کد رنگ ها

عنوان قالب

رنگ پس زمینه
تصاویر پس زمینه

فوتر قالب

انتخاب منو
فونت گوگل
سایز فونت بدنه قالب
نوع فونت بدنه قالب
جهت نوشتاری